Jump to content

Usługi

Nasze usługi obejmują nie tylko badanie sprawozdań finansowych lecz także doradztwo podatkowe, prowadzenie ksiąg rachunkowych i konsulting finansowo-ekonomiczny oraz szkolenia z zakresu rachunkowości i podatków.

Działając w międzynarodowej sieci Moore Stephens zapewniamy naszym Klientom obsługę na profesjonalnym, światowym poziomie – czego gwarancją jest:

Fachowa wiedza i wieloletnie doświadczenie  z powodzeniem działamy na konkurencyjnym rynku od ponad 20 lat, stale doskonaląc nasz zespół fachowców obsługujących zarówno duże przedsiębiorstwa z grup kapitałowych jak i małe firmy rodzinne.

Dostosowanie do potrzeb Klientów – każdy z nich traktowany jest indywidualnie i bez rutyny, co jest podstawą często wieloletniej z nimi współpracy. Wielu z naszych Klientów rozpoczynało swoją działalność wtedy, gdy my także rozpoczynaliśmy budowę naszej spółki, co świadczy o wzajemnej owocnej dla obu stron współpracy. Mamy świadomość, że nasi Klienci – obok zespołu naszych pracowników – są naszym największym kapitałem.

Kompleksowa obsługa – stale rozwijamy wachlarz naszych usług, aby jak najlepiej zaspokajać wymagania naszych Klientów. Służy temu elastyczna organizacja zespołów zadaniowych, które budowane są w sposób zapewniający udział w nich wymaganych specjalistów co gwarantuje terminowe i jak najlepsze wykonanie zleconych prac.

Zapraszamy do współpracy!

 

 


Back to top