Jump to content

O Nas

Działamy na polskim rynku od marca 1991 roku - początkowo pod nazwą Biuro Rachunkowo-Audytorskie ABAK Spółka z o.o. w Gdańsku. Od ponad 10 lat jesteśmy członkiem Moore Stephens International Ltd. - jednej z czołowych, międzynarodowych sieci firm audytorskich, reprezentowanej w 100 krajach na całym świecie.

Działając w sieci Moore Stephens pozostajemy w pełni niezależnym podmiotem, o wyłącznie polskim kapitale. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę na terenie kraju, a także za granicą. Bogate doświadczenie w obsłudze zarówno lokalnych podmiotów gospodarczych, jak i międzynarodowych grup kapitałowych, pozwala nam dobrze rozumieć potrzeby szerokiego grona klientów, a w rezultacie - oferować kompleksowe usługi spełniające w stopniu optymalnym ich oczekiwania. Nasze usługi obejmują badanie sprawozdań finansowych, doradztwo podatkowe, księgowe i finansowe, a także usługi związane z outsourcingiem procesów księgowych, kadrowych i podatkowych. 

Od 2005 r. bierzemy udział w programie Giełdowych Firm Partnerskich prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, mającym na celu wsparcie podmiotów poszukujących finansowania na rynku publicznym.

Moore Stephens Trzemżalski, Krynicki i Partnerzy wraz z innymi firmami reprezentującymi sieć Moore Stephens w Polsce znajduje się w czołówce rankingu firm audytorsko-doradczych publikowanym corocznie przez "Rzeczpospolitą".

Świadczymy nasze usługi w języku polskim, angielskim i niemieckim.

 

 


 


Back to top